Очільник поліції Покровська обговорив із представниками громадського формування «Вітчизна» шляхи взаємодії

13.11.2017


Сьогодні за ініціативою головного поліцейського Покровська  Юрія Гречишкіна в Покровському відділі поліції відбулась робоча зустріч із представниками громадського формування «Вітчизна».

Завдяки активним профілактичним заходам правоохоронців в регіоні триває тенденція щодо зменшення рівня злочинності, однак для збереження стабільної оперативної ситуації у складних умовах сьогодення зусиль тільки поліції недостатньо. Тому суттєвою підтримкою для  правоохоронних органів є співпраця з громадськими формуваннями.

Так, в Покровську активісти місцевого формування «Вітчизна» вже кілька тижнів спільно із покровськими правоохоронцями забезпечують безпеку містян, приймають участь у рейдах.

Сьогодні керівник даної організації та його заступник завітали до Покровського відділу поліції, де обговорили із Юрієм Гречишкіним проблемні питання та намітили шляхи їх подолання, а також запланували на найближчий час сумісний план роботи.

Серед першочергових завдань – це збільшення штату активістів, (наразі в лавах громадського формування «Вітчизна» нараховується 12 активістів), введення для них однострою та активна взаємопраця.

«Представники громадського формування будуть не тільки патрулювати місто спільно із правоохоронцями, а й приймати участь у відпрацюваннях, рейдах. Адже, у всіх нас є одна спільна мета - зробити наше місто безпечним. І ми будемо докладати максимум зусиль, щоб кожен містянин та кожен гість відчували себе в Покровську захищеними»,- зазначив начальник Покровського відділу поліції ГУНП в Донецькій області Юрій Гречишкін.

Покровський відділ

поліції Донецької області

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета