Свідомість мешканця Покровська, який випадково натрапив на пакет із боєприпасами, запобігла можливим важким наслідкам

09.11.2017


37-річний чоловік, який вчора в вечорі прогулювався із своєю собакою та натрапив на небезпечну знахідку, не згаяв часу, а одразу повідомив про неї в поліцію. 3 гранати РГД-5, протипіхотна міна, 2 постріли від РПГ та більше 150 автоматичних набоїв могли потрапити до рук злочинців. Правоохоронці розшукують власника міні-схрону.

До чергової частини Покровського відділу поліції зателефонував мешканець м.Покровськ і повідомив про те, що ним в місцевій лісосмузі був знайдений пакет із боєприпасами.

На місце негайно була відправлена слідчо-оперативна група. Так,  під час огляду правоохоронцями було встановлено, що в пакеті знаходиться міні-схрон, а саме - 3 гранати РГД-5, протипіхотна міна, 2 постріли від РПГ та більше 150 автоматичних набоїв.

За даним фактом відкрите кримінальне провадження за ст.263 «Незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами».

-Вчинок мешканця Покровська повинен стати прикладом для всіх. Ми живемо на території, неподалік від якої проходять бойові дії і «небезпечні знахідки» вже не є дивиною. Але не кожен з тих, хто на них натрапляє, повідомляє про це на «102». Деякі «сміливці» залишають в себе знайдену зброю та боєприпаси, чим піддають небезпеці не тільки своє життя, а й життя оточуючих. Хочу ще раз нагадати про те, що людина, яка добровільно здасть зброю в поліцію, буде позбавлена від кримінальної відповідальності,- начальник Покровського відділу поліції ГУНП Донецької області Юрій Гречишкін.

Покровський відділ поліції

Донецької області

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета