У Покровській оперативній зоні пройшов традиційний публічний інструктаж поліцейських

03.11.2017


На центральних площах міст Покровська, Мирнограду, Селидового, Добропілля та Авдіївки традиційно вишукувався особовий склад структурних підрозділів Покровського відділу поліції для проведення інструктажу та отримання від керівництва першочергових завдань на вихідні дні.

На публічному щотижневому інструктажі керівник кожного підрозділу поліції визначив найбільш ефективну розстановку сил та засобів та довів особовому складу першочергові завдання щодо забезпечення громадської безпеки.

Чергові наряди, які цілодобово нестимуть службу, аби громадяни спокійно провели вихідні, спрямовані на своєчасне припинення диверсійних дій, виявлення та затримання осіб, причетних до незаконних збройних формувань, припинення незаконного обігу зброї, бойових припасів, вибухових речовин, пристроїв та наркотичних речовин.

Особлива увага приділяється перевірці транспортних засобів та осіб, які перетинають блокпости.

Також під час інструктажу наряди отримали інформаційно-попереджувальні пам’ятки із переліком найбільш розповсюджених видів шахрайств та номерами телефонів, за якими слід звертатися громадянам у випадках, коли вони потрапили до рук зловмисників. Ці листівки правоохоронці розклеюватимуть у громадських місцях, на автобусних зупинках, розміщуватимуть у міському транспорті та серед населення.

 

Покровський відділ

поліції Донецької області

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета