В Покровському відділі поліції пролунала «Тривога»

02.11.2017


Сьогодні, не дивлячись на негоду, особовий склад Покровського відділу поліції продемонстрував готовність до змін оперативного стану, виконавши всі необхідні дії за сигналом «Тривога». Вправність та злагодженість дій показали правоохоронці і під час введення плану «Фортеця».

Так, сьогодні в 6.00 ранку для співробітників Покровського відділу поліції пролунав учбовий сигнал «Тривога». Після прибуття на плац, керівництво відділу перевірило зовнішній вигляд особового складу, а також наявність службових посвідчень, їх відповідність посаді і званню, нагрудних знаків та жетонів з особистим номером, стан форменого одягу і комплектацію тривожних валіз.

Після стройового огляду пролунало сповіщення про введення оперативного плану «Фортеця». Протягом лічених хвилин спецгрупи зайняли бойові позиції, оперативно відреагувавши на сигнал бойової тривоги. Адмінбудівлю негайно було взято під надійну охорону.

- Ми постійно вдосконалюємо навички та відпрацьовуємо дії поліцейських в момент виникнення екстремальної ситуації. Під час навчань особовий склад постійно підтримує свою боєготовність, а також закріплює вміння оперативно реагувати на зміну оперативної обстановки, яка може змінитися будь-якої миті», - зазначив начальник Покровського відділу поліції Юрій Гречишкін.

Покровський відділ

поліції Донецької області

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Журнал