В Мирнограді пройшов товариський матч з міні-футболу між лігівцями та правоохоронцями

31.10.2017


Сьогодні, з нагоди 93-річчя спортивного товариства «Динамо», співробітники Мирноградського відділення поліції змагалися з учасниками «Ліги майбутніх поліцейських» у грі в міні-футбол. В завзятій боротьбі перемогу одержали лігівці.

Захід проходив у спортивній залі ліцею «Гармонія» м. Мирноград. У футбольному матчі приймали участь дві команди – мирноградські правоохоронці і учасники мирноградської ланки Ліги майбутніх поліцейських.

Під час гри всі її учасники продемонстрували командну згуртованість, індивідуальну майстерність і бажання перемогти. Поєдинок виявився яскравим і емоційним. У чесній боротьбі із рахунком 5:2 перемогу одержали лігівці.

Переможці були нагороджені призовим кубком та грамотами.

Подібні змагання проходять між учасниками «Ліги майбутніх поліцейських» та їхніми наставниками – правоохоронцями не вперше. Всі присутні зазначили, що гра була цікавою та напруженою і подарувала учасникам обох команд  заряд позитивних емоцій. Трохи втомлені, але зраділі від перемоги хлопці з Ліги висловили побажання ще раз зустрітися із командою поліції та помірятися силами в інших видах спорту.

Покровський відділ

поліції Донецької області

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Журнал