Керівники служб Покровського відділу поліції вправлялися у стрільбі

28.10.2017


Сьогодні в Покровському відділі поліції відбулись заняття із службової підготовки для начальників секторів та підрозділів.

26 жовтня в Маріуполі на навчальній базі Головного управління Нацполіції в Донецькій області відбувся семінар зі службової підготовки для начальників поліцейських відділів та відділень регіону. Комплексні заняття були організовані згідно з новими критеріями до професійної підготовки співробітників Нацполіції.

Аби підвищити кваліфікацію своїх підлеглих, начальник Покровського відділу поліції Юрій Гречишкін ініціював аналогічні заняття для керівників секторів та підрозділів. Адже, кожен правоохоронець, який несе службу у зоні проведення антитерористичної операції, має володіти певними навичками, вміти чітко діяти в екстреній ситуації та швидко реагувати на зміну оперативної обстановки.

З початку правоохоронці вивчали законодавчі акти, вдосконалювали навички управління органами поліції, а потім вправлялися у стрільбі.

В результаті керівники секторів та підрозділів Покровського відділу поліції продемонстрували гідний рівень підготовки.

«Такі заняття будуть проводитися систематично. І не тільки в Покровському відділі поліції, а і у його територіальних підрозділах. Адже керівники мають знати та розуміти діюче законодавство, впевнено керувати особовим складом та оперативно реагувати на зміну оперативної обстановки в умовах проведення АТО», - зауважив  начальник Покровського відділу поліції ГУНП в Донецькій області полковник поліції Юрій Гречишкін.

Покровський відділ

поліції Донецької області

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Журнал