В Авдіївці поліцейські затримали чоловіка, який намагався переховати гранату

23.10.2017


41-річний мешканець прифронтового містечка знайшовши гранату, вирішив не повідомляти про це в поліцію, а «залишити собі на всяк випадок». Таке байдуже ставлення до власної безпеки, а також до безпеки оточуючих, може обернутися для чоловіка тюремним ув’язненням.

Під час патрулювання вулиць міста співробітники Авдіївського відділення поліції зупинили для перевірки документів підозрілого чоловіка. Під час спілкування, місцевий мешканець зізнався вартовим порядку, що має при собі боєприпас, а саме гранату РГД-5. Він пояснив, що знайшов небезпечний предмет під час збору горіхів на сусідній вулиці.

«Граната знаходилася в пакеті, я викрутив із неї запал та переховав біля покинутого будинку. Боєприпас пролежав там кілька днів. А саме сьогодні я вирішив переховати гранату у більш надійне місце»,- пояснив правопорушник.

Раніше чоловік вже притягувався до кримінальної відповідальності за скоєння майнових злочинів.

Наразі боєприпас вилучено та відправлено на експертизу.

Відносно правопорушника поліцейськими відкрито кримінальне провадження за ч. 1 ст. 263 «Незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами» Кримінального кодексу України.

Покровський відділ поліції

Донецької області

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Журнал