Мирноградські поліцейські завадили пересилці набоїв на мирну територію

16.10.2017


В ході проведення оперативно-профілактичного відпрацювання в одному з місцевих відділень служби експрес-доставки вантажів співробітники поліції затримали 21-річного молодика, який намагався переправити автоматичні набої  у Рівненську область.

Співробітники Покровської оперативної зони регулярно проводять заходи, спрямовані на виявлення, попередження і припинення незаконного обігу зброї та боєприпасів. Особлива увага приділяється запобіганню переправленню і пересилки небезпечних предметів із зони АТО в інші регіони країни. Щоб не допустити таких фактів, правоохоронці щодня несуть службу на блокпостах, на авто та залізничних вокзалах, патрулюють вулиці населених пунктів, а також чергують у відділеннях служб експрес-доставки вантажів. Така профілактика дозволяє своєчасно вилучати зброю та боєприпаси, а також попередити можливі трагічні випадки в інших областях України.

Так сьогодні під час перевірки посилки, яку планував відправити до свого рідного міста в Рівненську область 21-річний чоловік, правоохоронці серед особистих речей виявили набої до автомату Калашникова у кількості 28 штук. Від пояснень порушник відмовився.

Боєприпаси вилучені і направлені на експертизу.

За даним фактом відкрито кримінальне провадження за попередньою правовою кваліфікацією ч. 1 ст. 263 «Незаконне поводження зі зброєю, боєприпасами або вибуховими пристроями» Кримінального кодексу України. Санкція статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі до 7 років.

Покровський відділ поліції

Донецької області

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Журнал