На передодні святкових днів правоохоронці Покровської оперзони посилюють заходи безпеки

13.10.2017


Сьогодні на службу заступила збільшена кількість нарядів, поліцейські працюватимуть у посиленому режимі до понеділка включно. До інструктажу правоохоронців в Покровську долучились і члени громадського формування «Вітчизна».

14 жовтня в Україні відзначають День захисника Вітчизни та День Українського козацтва. У багатьох містах з нагоди державного свята відбудуться масові заходи. Аби громадяни мали змогу у безпеці відсвяткувати, на службу заступили посилені наряди співробітників поліції, інструктаж яких традиційно відбувся на головних площах Покровська, Мирнограду, Добропілля, Селидового та Авдіївки.

Особовий склад орієнтовано на вилучення з незаконного обігу зброї, боєприпасів, наркотичних речовин, недопущення потрапляння диверсантів та бойовиків, припинення правопорушень та миттєве реагування на всі повідомлення від громадян. Окрему увагу приділено заходам особистої безпеки, добросовісному несенні служби та ввічливому спілкуванню з громадянами.

У Покровську до інструктажу правоохоронців долучились учасники місцевого громадського формування «Вітчизна». Вони спільно із поліцейськими будуть патрулювати вулиці та дбати про безпеку містян. Тепер таке патрулювання стане традиційним.

Поліція закликає усіх громадян та гостей області з розумінням поставитися до впроваджених заходів безпеки, так як всі вони спрямовані лише на одне – збереження життя та здоров'я кожного з них.

Покровськ

Мирноград

Селидове

Добропілля

Авдіївка

Покровський відділ поліції

Донецької області

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Журнал