В рамках місячника добровільної здачі зброї до Покровського відділу поліції здали 3 одиниці зброї

12.10.2017


Протягом перших десяти днів проведення профілактичних заходів щодо добровільної здачі зброї, яка зберігається громадянами незаконно, троє мешканців Покровська скористались такою нагодою і здали до поліції 2 мисливські рушниці та газовий пістолет.

З 1-го жовтня на території Донеччини стартував місячник добровільної здачі зброї. В рамках проведення операції правоохоронці гарантують громадянам звільнення від кримінальної відповідальності. Крім того, громадяни мають можливість, як позбутися зброї, що зберігається без дозвільних документів, так і перереєструвати її на себе, за умови проходження необхідної процедури легалізації.

Так, 47-річний мешканець Покровського району здав до поліції мисливську гладкоствольну рушницю на утилізацію. Аналогічно вчинив і 35-річний мешканець міста Родинське, видавши правоохоронцям газовий пістолет.

57-річний мешканець Покровська звернувся до поліції з метою перереєстрації мисливської гладкоствольної рушниці на своє ім’я, яка залишилась після смерті сина.

Правоохоронці нагадують, що місячник добровільної здачі небезпечних предметів триватиме до 31 жовтня 2017 року. А за незаконне зберігання зброї та боєприпасів власникам загрожує кримінальна відповідальність та до 7 років позбавлення волі, таке покарання передбачене ст. 263 «Незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами» Кримінального кодексу України.

Покровський відділ поліції

Донецької області

Цікаве

Ролик поліції

Програма

Газета

ЗМІ про нас