В рамках місячника добровільної здачі зброї до Покровського відділу поліції здали 3 одиниці зброї

12.10.2017


Протягом перших десяти днів проведення профілактичних заходів щодо добровільної здачі зброї, яка зберігається громадянами незаконно, троє мешканців Покровська скористались такою нагодою і здали до поліції 2 мисливські рушниці та газовий пістолет.

З 1-го жовтня на території Донеччини стартував місячник добровільної здачі зброї. В рамках проведення операції правоохоронці гарантують громадянам звільнення від кримінальної відповідальності. Крім того, громадяни мають можливість, як позбутися зброї, що зберігається без дозвільних документів, так і перереєструвати її на себе, за умови проходження необхідної процедури легалізації.

Так, 47-річний мешканець Покровського району здав до поліції мисливську гладкоствольну рушницю на утилізацію. Аналогічно вчинив і 35-річний мешканець міста Родинське, видавши правоохоронцям газовий пістолет.

57-річний мешканець Покровська звернувся до поліції з метою перереєстрації мисливської гладкоствольної рушниці на своє ім’я, яка залишилась після смерті сина.

Правоохоронці нагадують, що місячник добровільної здачі небезпечних предметів триватиме до 31 жовтня 2017 року. А за незаконне зберігання зброї та боєприпасів власникам загрожує кримінальна відповідальність та до 7 років позбавлення волі, таке покарання передбачене ст. 263 «Незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами» Кримінального кодексу України.

Покровський відділ поліції

Донецької області

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета