В Селидовому містянин добровільно здав до поліції набої

11.10.2017


На жаль, багато громадян, знайшовши зброю чи боєприпаси, забирають їх додому або в якості сувеніру, або на всяк випадок. Однак, є і законослухняні громадяни, які усвідомлюють яку небезпеку для оточуючих несуть смертоносні предмети. Такі люди відразу повідомляють про небезпечні «знахідки» до поліції. Так вчинив і 37-річний мешканець Селидового. Його вчинок має бути прикладом для всіх незаконних «зберігачів» зброї та боєприпасів.

З 1-го жовтня на території Донеччини стартував місячник добровільної здачі зброї. В рамках проведення операції правоохоронці гарантують громадянам звільнення від кримінальної відповідальності. Крім того, громадяни мають можливість, як позбутися зброї, що зберігається без дозвільних документів, так і перереєструвати її на себе, за умови проходження необхідної процедури легалізації.

Вчора до Селидівського відділення поліції прийшов 37-річний місцевий мешканець та повідомив, що має при собі знайдені боєприпаси, які хоче добровільно видати. Чоловік розповів, що в лісопосадці за містом він знайшов дві упаковки з патронами. Він відразу вирішив віднести ці небезпечні предмети до місцевого відділення поліції.

Правоохоронці вилучили 36 набоїв калібром 30 мм і направили їх на експертизу. Відповідно до ч. 3 ст. 263 «Незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами та вибуховими речовинами» Кримінального кодексу України чоловіка буде звільнено від кримінальної відповідальності.

 

Покровський відділ поліції

Донецької області

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета