В Селидовому містянин добровільно здав до поліції набої

11.10.2017


На жаль, багато громадян, знайшовши зброю чи боєприпаси, забирають їх додому або в якості сувеніру, або на всяк випадок. Однак, є і законослухняні громадяни, які усвідомлюють яку небезпеку для оточуючих несуть смертоносні предмети. Такі люди відразу повідомляють про небезпечні «знахідки» до поліції. Так вчинив і 37-річний мешканець Селидового. Його вчинок має бути прикладом для всіх незаконних «зберігачів» зброї та боєприпасів.

З 1-го жовтня на території Донеччини стартував місячник добровільної здачі зброї. В рамках проведення операції правоохоронці гарантують громадянам звільнення від кримінальної відповідальності. Крім того, громадяни мають можливість, як позбутися зброї, що зберігається без дозвільних документів, так і перереєструвати її на себе, за умови проходження необхідної процедури легалізації.

Вчора до Селидівського відділення поліції прийшов 37-річний місцевий мешканець та повідомив, що має при собі знайдені боєприпаси, які хоче добровільно видати. Чоловік розповів, що в лісопосадці за містом він знайшов дві упаковки з патронами. Він відразу вирішив віднести ці небезпечні предмети до місцевого відділення поліції.

Правоохоронці вилучили 36 набоїв калібром 30 мм і направили їх на експертизу. Відповідно до ч. 3 ст. 263 «Незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами та вибуховими речовинами» Кримінального кодексу України чоловіка буде звільнено від кримінальної відповідальності.

 

Покровський відділ поліції

Донецької області

Цікаве

Ролик поліції

Програма

Газета

ЗМІ про нас