В Селидовому шахрайка під виглядом медсестри ошукала подружжя пенсіонерів

11.10.2017


Довірившись турботі «медпрацівниці» літня сімейна пара лишилась своїх заощаджень. Наразі співробітники поліції розшукують зловмисницю.

До поліції міста Селидове надійшло повідомлення про те, що невідома жінка ошукала місцевих пенсіонерів.

Встановлено, що на днях до літнього подружжя завітала незнайома жінка, яка представилася новою дільничною медсестрою. Незнайомка поцікавилась здоров’ям пенсіонерів та помітив у дідуся на носі гнійну рану, почала розпитувати як він лікується. Останній поскаржився, що нічого не допомагає подолати цю уразу. «Благодійниця» відразу повідомила, що в неї є чудодійна мазь, яка саме такі болячки і лікує. І коштує недорого - лише 480 гривен. Однак, пенсіонери сказали, що таких грошей в них немає. І тоді, «медсестра», намагаючись «допомогти» хворому, пообіцяла придбати мазь у чергового лікаря лише за 200 гривень. Дідусь погодився, адже йому хотілось скоріше вилікуватись, і віддав жінці оговорену суму.

Ось тільки наступного дня  «медсестра» із чудотворними ліками так і не з’явилась. Пенсіонери зрозуміли, що їх просто ошукали і звернулись до поліції.

За даним фактом  розпочате кримінальне провадження за ч. 1 ст. 190 «Шахрайство» Кримінального кодексу України.

Правоохоронці закликають громадян бути пильними та не довіряти особам, які представляються працівниками соціальних служб, комунальних чи медичних установ і не показують при цьому ніяких посвідчень. Шахраї любим способом намагаються потрапити до житла, аби мати змогу викрасти цінні речі та гроші, тому не впускайте до хати невідомих осіб. Обов’язково перевірте почуту інформацію, просто зателефонуйте до відповідної служби, працівником якої представляється незнайомець.

Якщо все ж впустили чужинців до квартири, ніколи не розповідайте незнайомцям, чи є в квартирі гроші, а тим більше не витягуйте їх зі сховку, не дозволяйте непроханим гостям ходити по квартирі. Якщо ті настирливо пропонують якісь послуги чи пропонують придбати товар – телефонуйте 102!

Аферисти найчастіше обирають жертвами саме пенсіонерів та людей похилого віку, оскільки такі громадяни найбільш довірливі. Тому працівники поліції радять громадянам розповісти своїм батькам, бабусям, дідусям про подібні шахрайські схеми і закликати їх бути більш пильними.

Якщо ж ви потрапили у пастку до шахраїв, не гайте часу і телефонуйте до поліції.

Покровський відділ поліції

Донецької області

 

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета