Селидівські дільничні офіцери, відпрацьовуючи осіб за підозрою у крадіжках, розкрили вбивство

11.10.2017


Перевіряючи раніше судимого чоловіка та його співмешканку, поліцейські за певними психологічними ознаками помітили, що обидва щось приховують. Далі – пара почала плутатися у свідченнях. В результаті комплексного підходу дільничним вдалося встановити причетність зловмисників до скоєння особливо тяжкого злочину.

Підозрювані зізналися у вбивстві самотнього пенсіонера з міста Гірняк. Виїхавши за вказаною адресою, поліцейські виявили в квартирі двоповерхового будинку труп 53-річного чоловіка з численними тілесними ушкодженнями. Експерти нарахували на тілі не менше 20 ножових поранень. В оселі все було перевернуто.

Встановлено, що 6 жовтня співмешканці прийшли до малознайомого місцевого мешканця, колишнього шахтаря, з корисливою метою. Аби увійти в довіру, почали разом вживати горілку, а потім стали вимагати у чоловіка гроші. Не отримавши бажаного, напали на жертву з ножами. Від численних поранень у живіт, шию, грудь та спину чоловік помер на місці.

Здобиччю нападників стали мобільний телефон, вентилятор та парасолька. Частину викраденого підозрювані продали, а частина була вилучена в ході обшуку за місцем їх мешкання в с. Курахівка.

За даним фактом відкрито кримінальне провадження відразу за двома статтями Кримінального кодексу України -п.6 ч.2 ст.115 (умисне вбивство) та ч.4 ст. 187 (розбій). Триває досудове розслідування.

 

Цікаве

Ролик поліції

Програма

Газета