Булочки із «родзинками» виявили правоохоронці під час перевірки посилки засудженому

07.10.2017


В установах покарань співробітниками поліції постійно ведеться активна робота з перекриття каналів надходження заборонених предметів до засуджених. Минулої доби селидівські поліцейські попередили ще одну таку спробу, перевіряючи зміст чергової передачі.

Так, до чергової частини Селидівського відділення поліції надійшло повідомлення від чергового Селидівської виправної колонії, який повідомив, що одному із засуджених, невідомий чоловік приніс їстівний «гостинець» - продукти харчування. Під час його огляду, працівники установи виявили булочки із не зовсім їстівною начинкою – невеликими поліетиленовими пакетиками з речовиною, схожою на наркотичну.

Сам засуджений каже що не від кого не чекав на передачку, «скоріше за все помилилися». Показання адресата будуть перевірені під час досудового розслідування.

Виявлену речовину вилучено та направлено на експертизу.

За цим фактом відкрито кримінальне провадження за ч. 2 ст. 307 «Незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення, пересилання чи збут наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів» Кримінального кодексу України.

Наразі триває досудове розслідування.

Покровський відділ

поліції Донецької області

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Журнал