В Покровську відбулась робоча нарада співробітників, які входять до груп реагування патрульної поліції

05.10.2017


Основні функції та завдання новостворених груп реагування патрульної поліції, ефективність взаємодії з населенням – головні питання, які були розглянуті під час наради. Участь в робочій нараді взяли правоохоронці, які входять до складу груп реагування Покровського та Краматорського відділів поліції.

На початку робочої зустрічі заступник начальника відділу організації діяльності груп реагування патрульної поліції (ГРПП) підполковник поліції Андрій Францішко представив нового очільника цього підрозділу – майора поліції Сергія Никаноровича Шемчука.

Новий керівник зауважив, що ГРПП створені в тих населених пунктах, де відсутня патрульна поліція. Головне завдання підрозділів – це оперативне реагування на повідомлення від громадян. Даний підрозділ знаходиться на стадії становлення і він є універсальним. Адже, співробітники ГРПП мають забезпечувати публічну безпеку на вулицях населених пунктів, безпеку дорожнього руху та проводити  профілактичні заходи. Наряди мають право складати адміністративний протокол, як на громадян, що порушують публічний порядок, так і за порушення правил дорожнього руху.

Сергій Шемчук зазначив, що до груп реагування входять досвідчені правоохоронці з числа представників превентивного блоку, карного розшуку, чергових частин, секторів логістики та офіцери поліції, які до цього входили до складу відділу з нагляду за безпекою дорожнього руху.

Перед присутніми виступили співробітники відділу організації діяльності ГРПП, які обговорили питання взаємодії підрозділів між собою та органами місцевої влади, також були озвучені проблемні питання та розглянуті шляхи їх вирішення.

Старший інспектор відділу організації діяльності ГРПП Олексій  Рудюк доповів про стан аварійності на автошляхах Донеччини, зауваживши, що Покровський район є одним із самих аварійних. Тому, треба посилити профілактичну роботу спрямовану на зниження рівня аварійності на дорогах.

В кінці заходу начальник відділу організації діяльності груп реагування патрульної поліції Сергій Шемчук наголосив, що наряди ГРПП повинні працювати заради безпеки громадян та впевнено своєю роботою завоювати довіру населення.

Покровський відділ

поліції Донецької області

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Журнал