Добропільські правоохоронці провели для медиків міста пізнавальну лекцію про шахрайства

31.08.2017


Як захистити себе, своїх близьких та знайомих від шахрайських пасток, а також що треба робити, якщо ви все ж таки потрапили на «гачок» зловмисників, розповіли співробітники Добропільського відділення поліції медичними працівниками міської лікарні.

Шахраї щодня вигадують нові й нові схеми, завдяки яким, завдають як психологічної так і матеріальної шкоди громадянам. Лише в серпні цього року мешканці Покровської оперативної зони втратили майже 120 тисяч гривень через шахрайські дії недоброзичливців.

Вчора правоохоронці Добропільського відділення поліції зібрали в актовій залі медиків та провели для них цікаву лекцію під назвою «Шахраї не сплять». Поліцейські познайомили медичний персонал із поширеними видами шахрайських схем – «Ваш родич у біді», «Вашу банківську картку заблоковано», «Ви виграли автомобіль» та інш. Також стражі порядку нагадали присутнім правила поведінки у випадку, якщо телефонують невідомі і під різним приводом цікавляться особистими даними.

Під час лекції співробітники поліції зауважили, що власна пильність і обачність може врятувати самого себе від можливих сумних наслідків – втрати грошових заощаджень та власних нервів.

Покровський відділ

поліції Донецької області

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета