Добропільські правоохоронці по «гарячих слідах» затримали злодія, який як раз збирався позбавитися вкраденого (ФОТО, ВІДЕО)

10.08.2017


27-річний чоловік, який за своє життя вже встиг неодноразово побувати за ґратами і лише два місяці назад вийшов з тюрми, знову «пішов на справу». На цей раз він проник у чужий гараж і виніс звідти інструменти та скутер. Зловмисника буде притягнуто до відповідальності одразу за двома статтями «Крадіжка» та «Незаконне заволодіння транспортним засобом».

До чергової частини Добропільського відділення поліції звернувся 56-річний мешканець м. Білицьке із заявою про те, що його гараж обікрали. З’ясувалося, що невідомі шляхом злому двох гаражних замків, проникли в середину і вкрали скутер та багато різних електроінструментів.

Правоохоронці почали оперативно-пошукову роботу, в ході якої, проїжджаючи по одній з вулиць міста, побачили чоловіка із великою коробкою в руках. Зупинивши незнайомця для перевірки документів та змісту його «ноші», співробітниками поліції були виявлені речі, які кілька годин тому в своїй заяві перелічив потерпілий. Не знайшовши пояснень і зрозумівши, що відпиратися марно, чоловік зізнався, що всі ці речі він вкрав. Правопорушник розказав правоохоронцям, що напередодні він проходив повз гаражів і йому спала думка подивитися, що є всередині одного з них. Тому він зламав замки, зайшов в середину і, спокусившись його вмістом – дорогим інструментом та скутером, вирішив все це привласнити. «Спочатку я сховав вкрадені речі в кущах, поблизу місцевого цвинтаря, а сьогодні хотів продати частину з них, аби роздобути грошей», - пояснив зловмисник.

Наразі транспортний засіб вилучено і буде повернуто законному власнику.

Відносно правопорушника правоохоронці відкрили кримінальне провадження за ч.3 ст. 185 «Крадіжка» та ч.2 ст.289 «Незаконне заволодіння транспортним засобом» Кримінального кодексу України. «Любитель» чужого майна знову відправиться за решітку.

Співробітники поліції нагадують, що зараз на всій території обслуговування Покровської оперативної зони триває операція «Скутер». Поліцейські зупиняють транспортний засіб, фіксують ім’я власника, назву мототранспорту, державний номер, номер шасі та інше. Вся ця інформація необхідна для того, аби сформувати базу, яка допоможе знайти та встановити місце знаходження транспорту у разі його викрадення за допомогою «розумних камер».

Покровський відділ поліції

Донецької області

Цікаве

Ролик поліції

Програма

Газета