На вихідних правоохоронці Покровської оперзони двічі вилучали наркотичне зілля у перехожих

31.07.2017


Так мешканець Покровська розгулював містом із медичним шприцом, заповненим наркотичною речовиною, а в Мирнограді правоохоронці виявили наркотик у мешканця сусіднього міста, який крім того, що носив із собою заборонену речовину, ще й розпивав спиртні напої у недозволеному місці.

Співробітники Покровського відділу поліції під час патрулювання зупинили чоловіка, який при подальшій бесіді із ними зізнався, що має при собі наркотичну речовину. 41-річний місцевий мешканець розповів, що давно вже «сидить на голці» та самостійно виготовляє собі наркотики.

А в Мирнограді поліцейський наряд побачив чоловіка, який вживав спиртні напої в громадському місці. Правоохоронці склали на чоловіка адміністративний протокол за порушення ст.178 «Розпивання пива, алкогольних, слабоалкогольних напоїв у заборонених законом місцях або поява у громадських місцях у п'яному вигляді» КУпАП. Під час спілкування з правопорушником, поліцейські з’ясували, що 42-річний чоловік приїхав із сусіднього Покровська і окрім алкоголю має при собі ще один «антидепресант» - шприц із наркотиком. Чоловік пояснив, що заборонену речовину йому дав приятель.

В обох випадках поліцейські вилучили наркотичні речовини та відправили їх на експертизу.

У відношенні правопорушників відкриті кримінальні провадження за ч. 1 ст. 309 «Незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення чи пересилання наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів без мети збуту» Кримінального кодексу України. Любителі «кайфу» можуть тепер опинитися за ґратами на строк до 3-х років. Саме такий тюремний строк передбачає санкція даної статті.

Покровський відділ поліції

Донецької області.

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета