У Мирнограді правоохоронці затримали серійного викрадача, який обкрадав помешкання містян

17.07.2017


39-річний чоловік, який пару місяців назад повернувся з місць позбавлення волі, замість виправлення, продовжив займатись «знайомим ремеслом». Здобиччю зловмисника стали різноманітні електроні прилади та навіть старовинна ікона. За свою злочинну діяльність правопорушнику загрожує нове ув’язнення.

До Мирноградського відділення поліції протягом декількох місяців надходили повідомлення від громадян, про викрадення майна з приватних будинків.

Правоохоронці під час проведення комплексу оперативно-розшукових заходів затримали злочинця. Крадієм виявився 39-річний місцевий мешканець, який  відбував покарання за скоєння майнових злочинів у в1язниці, розташованій на окупованій території. Чоловік тільки в січні поточного року повернувся додому, але виправлятись не збирався і вирішив заробляти на життя криміналом.

Планшети, мобільні телефони, телевізор та навіть ікона 18 сторіччя – потрапили до рук крадія. Все викрадене майно він переховував на території одного з покинутих будинків, щоб при нагоді збути.

На теперішній час зловмисника підозрюють у скоєні п’яти крадіжок. Наразі його перевіряють на причетність до інших аналогічних злочинів.

Інформація за даним фактом внесена до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ст. 185 «Крадіжка» Кримінального кодексу України. Триває досудове розслідування.

Покровський відділ

поліції Донецької області

Цікаве

Ролик поліції

Програма

Газета

ЗМІ про нас