У Добропіллі притягнули до відповідальності чоловіка, який збрехав про викрадення його автомобіля

17.07.2017


Чоловік повідомив правоохоронцям про те, що його знайомий викрав авто. На протязі години працівниками поліції з безпеки дорожнього руху «викрадач» був затриманий. За кермом він знаходився у нетверезому стані. Виявилось, що власник сам запропонував знайомому поїхати на його авто, щоб придбати спиртне.

На лінію 102 надійшло звернення від 50-річного мешканця Добропілля про те, що у нього викрав автомобіль його 18-річний знайомий. Негайно був орієнтований особовий склад підрозділу.

Працівники поліції з забезпечення безпеки дорожнього руху патрулювали місто у пошуках вазівки білого кольору. На однієї з вулиць вони побачили розшукуємий автомобіль. Побачивши правоохоронців, водій зупинив автівку та намагався втекти. Поліцейські затримали чоловіка, який знаходився у стані сп’яніння, та доставили його до відділу поліції. Також до поліції був викликаний і заявник.

Чоловік, який керував автомобілем пояснив, що він зі знайомим розпивав спиртні напої, після чого знайомий дав ключи від своєї вазівки та попросив його поїхати у крамницю за спиртними напоями, він погодився. У зв’язку з тим, що йому необхідно було поїхати по справах, молодик купив горілку та поїхав далі. Знайомий зателефонував йому і спитав коли він повернеться, чоловік пояснив, що він поїхав по справах та повернеться пізніше.

Заявник підтвердив свідчення свого знайомого і відмовився писати заяву про викрадення автомобілю.

На обох чоловіків складені адміністративні протоколи. У відношенні заявника – за статтею 183 «Завідомо неправдивий виклик спеціальних служб» Кодексу України про адміністративні правопорушення та накладений штраф.

А у відношенні лжевикрадача - за статтею 130 КУпАП «Керування транспортними засобами особами у стані алкогольного, наркотичного або іншого сп’яніння або під впливом лікарських препаратів, що знижують їх увагу та швидкість реакції». Рішення по адміністративній справі прийматимете суд. Санкція за скоєне правопорушення передбачає штраф у сумі 10200 гривень з позбавленням права керування транспортними засобами строком на 1 рік.

Цікаве

Ролик поліції

Програма

Газета