Правоохоронці притягують до відповідальності мешканку Мирнограду, яка протягом двох літніх місяців вже втретє загубила свого 4-річного сина

15.07.2017


Цього разу відсутність дитини горе-матір помітила лише опівночі, коли в стані алкогольного сп’яніння  повернулась з «посиденьок» від знайомих.  На щастя, маленького одинокого хлопчика на дитячому майданчику помітили небайдужі громадяни, які і викликали правоохоронців. Наразі дитина знаходиться в дитячому відділенні Мирноградської лікарні. Вирішується питання щодо позбавлення батьків хлопчика батьківських прав.

Вчора близько 19 години до поліції надійшло  повідомлення від жінки, про те, що на дитячому майданчику знаходиться маленька дитина без нагляду дорослих. На місце події негайно виїхали слідчо-оперативна група та співробітники ювенальної превенції  Мирноградського відділення поліції.

Прибувши в зазначене місце, правоохоронці побачили вже добре знайомого 4-річного Владика, якого вони вже двічі з початку літа знаходили і повертали додому. Цього разу маленький хлопчик самостійно грався на дитячому майданчику. Співробітники поліції відвезли дитину до дитячого відділення місцевої лікарні, сповістили про даний випадок службу по справам дітей і почали встановлювати місце знаходження  батьків.

Правоохоронцям добре відома ця багатодітна родина, в якій виховується троє дітей віком 12,6 і 4 років. Батьки зловживають спиртними напоями і зовсім не приділяють уваги дітлахам. Зараз двоє старших дітей знаходяться на канікулах у бабусі, а найменший - із мамою та татом, які постійно його втрачають.

Поки правоохоронці розшукували горе-батьків, вони спокійно «відпочивали» у знайомих, не згадуючи про сина. Повернувшись опівночі додому, батьки, які перебували у стані алкогольного сп’яніння, нарешті помітили відсутність дитини і зателефонували до поліції. Співробітники поліції розповіли їм, що хлопчик знайдений,  з ним все добре і наразі він знаходиться в лікарській установі.

 «При роботі з проблемними сім’ями, наше завдання - допомогти, направити батьків на шлях виправлення, змусити їх задуматися про належне виховання своїх дітей і відмовитися від згубних звичок. А в цьому випадку ми бачимо, що дорослі не бажають виховувати дітей і доглядати за ними. Ми неодноразово з батьками проводили  профілактичні бесіди, протягом червня-липня вже двічі притягували їх до адміністративної відповідальності за неналежне виконання своїх обов’язків по догляду за дітьми, і тому, щоб уникнути непоправних трагедій з дітьми, ми вже втретє клопочемо про позбавлення таких батьків батьківських прав. Сподіваємось, представники служби у справах дітей підтримують нас, і у маленького Влада буде безпечне і щасливе дитинство», - зауважив старший інспектор з ювенальної превенції Мирноградського відділення поліції Олександр Савірський.

Покровський відділ поліції

Донецької області

Цікаве

Ролик поліції

Програма

Газета