Поліцейські затримали Селидівського шахрая

01.07.2017


Співробітниками Селидівського відділення поліції затриманий молодий чоловік, який оманним шляхом заволодів грошима місцевої пенсіонерки. Гроші, здобуті злочинним шляхом повернуті законній власниці, а відносно правопорушника відкрите кримінальне провадження. Тепер йому загрожує до трьох років обмеження волі.

Минулого дня до чергової частини Селидівського відділення поліції звернулася 62-річна місцева мешканка. Схвильована жінка повідомила, що незнайомий молодий чоловік запропонував їй придбати у нього вугілля. Ціна була приваблива, то ж пенсіонерка погодилася. Однак для доставлення «товару» чоловік запросив у неї задаток у розмірі 500 гривень. Отримавши бажані гроші від довірливої пенсіонерки, молодик зник.

Потерпіла досить детально описала зовнішність зловмисника. В результаті вжитих оперативних заходів, «продавець вугілля» був затриманий правоохоронцями. Правопорушник зізнався у скоєному злочині. Наразі проводиться перевірка на причетність затриманого до інших аналогічних злочинів.

Інформація за даним фактом внесена до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ч. 1 ст. 190 «Шахрайство» Кримінального кодексу України.

Покровський відділ

поліції Донецької області

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета