Оператор колл-центру 102 викликала швидку для хлопця, який впав з даху

28.06.2017


Подія трапилася вчора в м. Білозерське. Компанія юнаків вирішила залізти на дах недобудови, один з хлопців зірвався та впав. У схвильованому стані його друг замість «швидкої» помилково набрав номер поліції 102 та отримав всю необхідну допомогу.

«Вибачте, я хотів у «швидку» подзвонити» - почувши, що він потрапив у поліцію, підліток хотів покласти слухавку. На питання дівчини-оператора, що трапилося, хлопець розповів, що його друг впав з даху на будівництві.

Сигнал був опрацьований протягом лічених хвилин, на місце було спрямовано наряд Добропільського відділення поліції та викликано «швидку».

Допомога надійшла до дітей через 11 хвилин. Поліцейські, яки прибули на виклик, встановили, що близько 16.00 компанія хлопців поверталася додому зі ставка. Дорогою підлітки залізли на дах недобудованої п’ятиповерхівки. 17-річний юнак не втримався та впав униз, отримавши перелом ноги.

Хлопчика терміново було доставлено в лікарню. З підлітками правоохоронці провели бесіду та застерегли, що від ігор на висоті до трагедії - один необережний крок.

Це вже не перший випадок, коли поліція виїжджає на повідомлення про те, що діти грають на даху. Навесні в Маріуполі поліцейські застали дівчаток в аварійній забудові, пояснили, що вони піддають своє життя небезпеці, та взяли обіцянку більше не ризикувати.

Аби попередити нещасні випадки серед дітей, керівництвом ГУНП в Донецькій області було прийнято рішення давати нарядам, які заступають на охорону публічного порядку, інформацію про такі будівлі, місця скупчення молоді, аби вони їх постійно перевіряли.

Поліція Донеччини звертається з проханням не бути байдужими. Якщо ви бачите, що підлітки проводять свій час у таких небезпечних об'єктах, обов’язково звертайтеся до поліції, аби своєчасно врятувати життя дітей.

Варто відзначити, що все більше дітей звертаються по допомогу до поліції з самими різноманітними проблемами. У червні до колл-центру 102 звернулися 264 дитини, а з початку року - 1503. Це більше ніж за весь минулий рік.

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета