Правоохоронці Покровської оперзони виявили двох наркоаграрієв та ще двох чоловіків, які мали при собі наркотичні речовини

22.06.2017


Так в Мирнограді та Гірнику на власному подвір’ї місцеві мешканці вирощували   дико рослинну коноплю з метою подальшого виготовлення з неї наркотику «для власної потреби», а в Добропіллі та Селидовому поліцейські зупинили двох чоловіків, які мали при собі вже готовий для вжитку наркотик.

Так до чергової частини Мирноградського відділення поліції надійшла інформація, про те що на подвір’ї в одного з місцевих мешканців росте конопля. Слідчо-оперативна група отримала відповідну ухвалу суду і негайно вирушила на зазначену адресу. Зайшовши в двір до 29-річного чоловіка, правоохоронці побачили, як неподалік від будинку росте 75 кущів наркотичної трави – коноплі. Господар нарко-городини зізнався, що давно вживає «травичку» і в березні цього року посіяв її насіння на своїй ділянці, аби потім висушити та перетерти.

Раніше правопорушник вже притягався до відповідальності за порушення ст.307. «Незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення, пересилання чи збут наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів», але, вочевидь,  це не стало для нього уроком.

У Гірнику наркотична «плантація» місцевого мешканця виявилася трохи меншою – 20 кущів дико рослинної коноплі. 36-річний правопорушник , який не так давно вийшов з тюрми за скоєння крадіжки, вирішив засіяти вільну ділянку городу нарковмісною травичкою. «Я не збирався продавати зілля, посіяв вперше, для себе», - саме так прозвучало виправдання наркоаграрія.

В обох випадках нарковмісні рослини правоохоронцями вилучені та відправлені на експертизу. Відносно обох правопорушників відкриті кримінальні провадження за порушення ст. 310 «Посів або вирощування снотворного маку чи конопель». Санкція статті передбачає покарання у вигляді до 3-х років позбавлення волі.

Також у Гірнику поліцейські посеред міста зупинили одного з місцевих мешканців, у кармані  якого виявився медичний шприц, заповнений речовиною темно-коричневого кольору, зовні схожу на наркотичну. 43-річний чоловік від пояснень відмовився, але від кримінальної відповідальності чоловіку ухилитися навряд чи вдасться.

А в Добропіллі правоохоронці, які входять до складу мобільного блокпоста, в ході патрулювання міста, зупинили чоловіка, який при подальшій бесіді із ними зізнався, що має при собі «травичку». 39-річний місцевий мешканець розповів поліцейським, що приблизно тиждень тому знайшов на одній із транспортних зупинок паперовий згорток із канабісом і вирішив залишити в себе. «Я ніколи раніше не вживав наркотик і залишив «знахідку» в себе, аби при нагоді спробувати»,- пояснив правопорушник.

Всі наркотичні речовини правоохоронці вилучили та відправили на експертизу. Відносно обох чоловіків відкриті кримінальні провадження за ст. 309 Кримінального кодексу України «Незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення чи пересилання наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів без мети збуту», яка передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк до 3 років.

Покровський відділ поліції

Донецької області

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета