В Авдіївці правоохоронці нейтралізували загрозу, вилучивши застряглий снаряд із стіни будинку

03.06.2017


Вночі близько 23.30 стара частина прифронтового міста знов опинилась під обстрілом бойовиків. Один із танкових снарядів влучив у будинок, розташований по вулиці Чернишевського. На, щастя постраждалих серед мирних мешканців не має. Наразі снаряд вилучено, а правоохоронці обходять постраждалий район та з'ясовують чи є інші пошкодження.

Сьогодні до поліції звернувся місцевий мешканець із повідомленням, що під час нічного обстрілу, пошкоджено сусідній будинок.

Для з'ясування обставин на місце події негайно виїхала слідчо-оперативно група. Під час огляду, правоохоронці виявили застряглий у стіні будинку танковий снаряд. На щастя, в цій оселі вже ніхто не мешкав і тому обійшлося без жертв серед мирного населення. Але, страшно уявити, до яких наслідків міг би призвести нічний обстріл, адже в  сусідніх домівках живуть люди. Вулиця Чернишевського дуже часто потрапляє під обстріли, адже вона знаходиться поруч із лінією розмежування. Багато будинків вже покинуті, але в багатьох продовжують жити люди, сподіваючись на мир  та спокій в рідному місті.

Снаряд вилучено, загрозу для громадян нейтралізовано.

За фактом пошкодження будинку відкрите кримінальне провадження за статтею 258 "Терористичний акт" Кримінального кодексу України.

Покровський відділ поліції

Донецької області

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета