У мешканця Хмельницької області правоохоронці вилучили ніж та бойову гранату

21.05.2017


Чергову небезпечну «знахідку» вилучили співробітники Покровського відділу поліції на території блокпосту. 53-річний мешканець Хмельниччини перетинав межу міста, тримаючи у кишені бойову гранату та холодну зброю. Заборонені предмети вилучені та направлені на експертизу. Правопорушнику загрожує до 7 років позбавлення волі.

На території Донеччини триває проведення антитерористичної операції. Правоохоронці продовжують цілодобово нести службу на блокпостах, ретельно перевіряючи транспортні засоби та громадян. Така робота сприяє зниженню рівня злочинності, стабілізації криміногенної ситуації в регіоні та щодня приносить свої результати.

Так, сьогодні вранці, під час перевірки документів на блокпості, службовий кінологічний пес спрацював на одного громадянина. З’ясувалося, що чоловік має при собі гранату Ф-1 та ніж кустарного виробництва. Правопорушником виявився 53-річний мешканець м. Городок Хмельницької області, який пояснив, що вилучену у нього гранату з ножем, він знайшов нещодавно у лісі та вирішив залишити собі «як сувеніри». Правопорушник запевнив, що ніяких злочинних намірів не мав.

Вилучені заборонені предмети направлені на експертизу, а у відношенні хазяїна «сувенірів» відкрито кримінальне провадження за ст. 263 «Незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами» Кримінального кодексу України. За вчинення такого правопорушення закон передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на термін до 7 років.

Покровський відділ поліції

Донецької області

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Журнал