Боєприпаси, вилучені з незаконного обігу покровськими поліцейськими, вже нікому не заподіють шкоди

16.05.2017


Протягом минулого дня правоохоронці Покровської оперзони затримали двох чоловіків, які незаконно зберігали «знайдені» боєприпаси. Заборонені предмети вилучені та направлені на експертизу, а їх власникам доведеться відповідати перед законом. Правопорушникам загрожує до 7 років позбавлення волі.

Минулого дня співробітниками Авдіївського відділення поліції був зупинений для перевірки документів підозрілий чоловік. Під час спілкування з поліцейськими, він помітно нервував та намагався якомога швидше піти. Під час огляду особистих речей підозрілого, правоохоронці виявили 36 набоїв до автоматичної зброї різного калібру. Власником боєприпасів виявився 54-річний місцевий мешканець. Чоловік пояснив, що ці боєприпаси він знайшов на околиці міста та залишив собі «щоб зробити з них брелки, а потім передумав та вирішив віддати їх військовим і як раз йшов здавати але не встиг».

Ще один «любитель небезпечних сувенірів» був виявлений поліцейськими Селидового. Під час профілактичного відпрацювання території обслуговування, правоохоронці зупинили для перевірки документів 38-річного місцевого жителя. Під час спілкування чоловік зізнався, що має у кишені 42 набої калібру 5,6 мм та гранату РГД-5, які він зайшов декілька днів тому біля закинутої будівлі цеглового заводу. А от зберігав вдома «з власної цікавості».

До того ж було встановлено, що чоловік вже притягався до кримінальної відповідальності за скоєння кримінального правопорушення.

В обох випадках заборонені «знахідки» вилучені та направлені на експертизу, а у відношенні правопорушників відкриті кримінальні провадження за ч. 1 ст. 263 «Незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами» Кримінального кодексу України. Таким чином, чоловіки можуть відправитися за грати на строк до 7 років.

Покровський відділ

поліції Донецької області

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Журнал