«Проблемні родини» - в зоні посиленої уваги правоохоронців Покровської оперзони

12.05.2017


Наряди поліції, які сьогодні традиційно заступили на  службу з забезпечення безпеки та правопорядку на вихідні дні, за маршрутами свого слідування будуть перевіряти «проблемні родини», щоб з’ясувати які є проблеми в родині та допомогти їх вирішити.

Родини, які перебувають на обліку у поліції, регулярно відвідують співробітники ювенальної превенції, однак цієї роботи недостатньо, адже з кожним днем поліція виявляє все більше дітей, яким потрібна допомога.

За ініціативою керівництва поліції Донецької області до профілактичної роботи серед неповнолітніх підключені сили, які несуть службу по забезпеченню публічної безпеки.

Під час публічного інструктажу кожний наряд отримав список підоблікових родин, які має навідати в ході патрулювання. В кожній – свої проблеми, від яких страждають у першу чергу найменші члени родини.

Поліцейські перевірятимуть умови проживання та виховання дітей, підлітків, які часто залишають домівки чи навчальні заклади, а також дорослих, які притягувалися до відповідальності за скоєння насильства відносно дітей, та осіб, які перебувають на обліку за статеві злочини відносно неповнолітніх.

Правоохоронці проводитимуть профілактичні заходи, документуватимуть порушення та на місці надаватимуть необхідну допомогу. За необхідності у кожному конкретному випадку залучатимуться компетентні служби – соціальні працівники, психологи тощо.

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета