У Покровську святкування першого травня пасинком та вітчимом закінчилася загибеллю останнього (ВІДЕО)

02.05.2017


Співробітниками Покровського відділу поліції розпочате кримінальне провадження відносно молодого чоловіка, який до смерті забив свого вітчима. Правопорушнику загрожує до 10 років позбавлення волі.

Сьогодні до чергової частини Покровського відділу поліції надійшло повідомлення від працівників швидкої медичної допомоги про те, що ними до міської лікарні з чисельними тілесними ушкодженнями та алкогольним отруєнням був доставлений 38-річний чоловік. Під час обстеження потерпілого було встановлено, що чоловік має закриту черепно-мозкову травму, забій головного мозку та чисельні перелами ребер. Врятувати чоловіка лікарям не вдалося. Від отриманих травм останній помер.

В ході проведення першочергових слідчих дій правоохоронці з’ясували усі обставини події.

Виявилося, що минулого вечора чоловік, разом зі своїм 20-річним пасинком почали святкувати перше травня та вживати алкогольні напої. Через деякий час, знаходячись у стані алкогольного сп’яніння чоловіки почали сваритися, а згодом і битися. В ході бійки молодий хлопець наніс своєму вітчиму чисельні удари. Коли конфлікт був вичерпаний потерпілому вже була необхідна медична допомога.

Відносно «гарячого» молодого чоловіка відкрите кримінальне провадження за ч. 2 ст. 121 «Умисне тяжке тілесне ушкодження» Кримінального кодексу України. Таким чином правопорушник може відправитися за грати на строк до 10 років.

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета