Покровські поліцейські викрили посадову особу у розтраті державних коштів, виділених на ремонт дитячого садочку

27.04.2017


Правоохоронці зібрали беззаперечні докази причетності до скоєння ряду кримінальних правопорушень посадовою особою, яка скориставшись своїм становищем незаконно розтратила майже 420 тисяч гривень, призначених для проведення капітального ремонту комунального дошкільного навчального закладу шляхом завищення об’ємів та вартості виконаних робіт.

Встановлено, що в 2016 році 46–річна мешканка Покровську, працівниця відділу освіти Покровської міської ради, зловживаючи своїм службовим становищем, розтратила державні кошти у розмірі 418 361 тисяч гривень.

Це були гроші, виділені з місцевого бюджету м.Покровська та  субвенція з державного бюджету по Постанові Кабінету міністрів України, за допомогою яких мав відбутися капітальний ремонт одного  міського дитячого садочка.

Жінка-посадовець, відповідно до своєї посади, виконувала організаційно-розпорядчі та адміністративно-господарські функції, достовірно знаючи, що роботи по капітальному ремонту  не виконані в повному обсязі, підписала акт приймання виконаних будівельних робіт, чим умисно внесла завідомо неправдиві відомості, підписавши документ про їх виконання.

Згідно висновку судової будівельно-технічної експертизи, обсяги фактично виконаних будівельних робіт підрядником за укладеним договором частково не відповідають акту приймання виконаних робіт. Сума вартості робіт була суттєво завищена, майже на 420 тисяч гривень.

Правопорушниці повідомлено про підозру у скоєнні злочинів відразу за двома статтями Кримінального кодексу України - ч.5 ст.191 «Привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем» та ч.1  ст.366 «Службове підроблення». 

Наразі вирішується питання про обрання порушниці запобіжного заходу та відсторонення від займаної посади.

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета