Представники ОБСЄ обговорили питання взаємодії з керівництвом Покровського відділу поліції

22.03.2017


Співробітники Покровської оперативної зони налагоджують ділові взаємовідносини не тільки з представниками місцевих та обласних організацій, а також і з міжнародними. Так сьогодні відбулась робоча зустріч заступника начальника - начальника слідчого відділу Покровського відділу поліції Андрія Чауса із спостерігачами місії OБСЄ – Едином Серезличем та Томашем Червнем.

Під час зустрічі європейські гості цікавились багатьма питаннями, передовсім криміногенною ситуацією в місті та районі. Андрій Чаус зазначив, що оперативний стан на території обслуговування стабільний та контрольований. Щоденно правоохоронці несуть службу і на блокпостах, і в слідчо-оперативних групах і групах швидкого реагування, патрулюють населені пункти.

«Зараз на території обслуговування Покровського відділу поліції триває превентивне відпрацювання. Головні завдання правоохоронців - припинення незаконного обігу зброї та боєприпасів, виявлення та затримання учасників незаконних збройних формувань, попередження та розкриття злочинів, забезпечення безпеки громадян», - зазначив заступник начальника Покровського відділу поліції Андрій Чаус.

Представники ОБСЄ висловили побажання в найближчий час провести круглий стіл за участю представників місцевої влади, поліцейських, прокуратури та  суддів. Андрій Олександрович підтримав пропозицію та запевнив, що представники поліції обов’язково приймуть участь у зустрічі.

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета