Поліція Донецької області закликає громадян повідомляти про діяльність незаконних гральних закладів

21.03.2017


На важливості запобігання відновлення роботи незаконних гральних закладів, яка була припинена протягом спецзаходів, ініційованих за розпорядженням міністра внутрішніх справ України Арсена Авакова по всій країні наприкінці минулого року, наголосив заступник голови Нацполіції України – начальник ГУНП в Донецькій області В’ячеслав Аброськін під час відео селекторної наради з керівниками структурних та територіальних підрозділів поліції регіону.

Під час наради були розглянуті результати контрдиверсійних заходів, як сьогодні тривають на Донеччині. Підбиті підсумки роботи правоохоронців минулого тижня, розглянуто ефективність діяльності кожного окремого підрозділу. В рамках аналізу було підняте питання спроби відновлення діяльності ігорних закладів, які заборонені в Україні.

Так, у грудні 2016 року за розпорядження міністра МВС на Донеччині тривало всеукраїнські спецзаходи з ліквідації грального бізнесу. У результаті тільки за 2 тижні правоохоронцями Донеччини було відкрито 44 кримінальних провадження, вилучено 485 одиниць грального обладнання та гроші у сумі 217,6 тисяч гривень. А загалом по Україні - припинено діяльність 789 гральних закладів, вилучено понад 8 тисяч одиниць грального обладнання та понад 2 мільйони гривень, здобутих злочинним шляхом.

Але по завершенню спецоперації боротьба із незаконним бізнесом продовжилася. Була отримана інформація, деякі порушники вирішили «причаїтися» на момент спецоперації та відновити свою роботу згодом. Аби запобігти цьому, були створені спеціальні мобільні групи, до числа яких увійшли співробітники Департаменту захисту економіки, Департаменту внутрішньої безпеки та ГУНП в Донецькій області.

- Звертаюсь до небайдужих мешканців нашої області з проханням повідомляти про факти роботи незаконних гральних установ на лінію 102. На кожний виклик буде виїжджати слідчо-оперативна група задля вилучення обладнання. У разі неналежного реагування поліцейських на звернення прошу надавати інформацію до приймальні главку – (0629) 51-98-52, - звернувся до мешканців Донеччини заступник голови Нацполіції України – начальник ГУНП в Донецькій області В’ячеслав Аброськін.

Відділ комунікації

поліції Донецької області

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета