Добропільські правоохоронці розшукали дівчат-підлітків, які втекли з дому заради розваг (ФОТО, ВІДЕО)

11.03.2017


Спроба двох неповнолітніх добропільчанок відпочити по дорослому обернулась для їхніх батьків та для парубка, який пригощав їх спиртним, адміністративною відповідальністю.

Близько опівночі до чергової частини Добропільського відділення поліції звернулась мешканка міста Білицьке та повідомила про зникнення 13-річної доньки. Жінка розповіла, що приблизно в 15.00 дівчинка пішла до подруги, а потім додому так і не повернулася. Спочатку мати намагалась розшукати доньку самостійно: обдзвонила всіх подруг та знайомих, однак дівчинки ніде не було, а на мобільний телефон  вона не відповідала. Коли пошуки не увінчались успіхом, жінка звернулась до поліції.

На пошуки неповнолітньої по тривозі були підняті всі оперативні підрозділи Добропільського відділення поліції та орієнтовані  піші і автопатрулі.

Під час пошуків дівчинки з’ясувалось, що вона зникла не сама, а разом зі своєю подругою. З повідомленням до поліції про зникнення другої дівчинки її мати звернулась вже під ранок, а до цього часу намагалася розшукати доньку самотужки.

Поліцейські всю ніч займалися пошуками неповнолітніх, опитували свідків, вчителів та друзів, відпрацьовували місця відпочинку молоді, автовокзали, вулиці міста. Крім того, працівники ювенальної превенції відразу ж почали моніторити соціальні мережі дівчат, де і натрапили на їх переписку з знайомим - 22-річним місцевим мешканцем. Саме з ним домовлялись зустрітися дівчата. Правоохоронці почали встановлювати місце знаходження молодика. 

І вже через кілька годин дівчата з приятелем давали пояснення правоохоронцям у відділку поліції. Поліцейські з'ясували, що дві 13-річні подруги вирішили трохи розважитись. Домовившись через  соціальні мережі про зустріч з молодим чоловіком відправились в кафе, де останній пригощав подруг спиртним. А щоб батьки не заважали розважатись, дівчата вимкнули свої телефони. Молодику не стало на заваді те, що дівчатам тільки по 13-років, спокійно пригощав їх алкогольними напоями. Пізніше одна із дівчат залишила компанію та пішла ночувати, але не додому, а до своєї подруги. А інша відправилась гуляла містом із молодим чоловіком, де їх і знайшли правоохоронці.

Співробітники поліції провели з підлітками профілактичну бесіду, а відносно їхніх батьків складені адміністративні протоколи за ч.1 ст.184 «Невиконання батьками або особами, що їх замінюють, обов’язків щодо виховання дітей» Кодексу України про адміністративні правопорушення.

До адмінвідповідальності притягнуто і приятеля дівчат за ст.180 «Доведення неповнолітніх до стану сп'яніння» Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Шановні батьки! Співробітники поліції звертаються до вас та радять уважніше ставитися до виконання своїх батьківських обов’язків. Виховання дітей – прямий обов’язок батьків. Частіше спілкуйтеся зі своїми дітьми, цікавтеся, чим вони захоплюються, розмовляйте з ними про їх інтереси, давайте поради, обов’язково перевіряйте коло спілкування у соціальних мережах. Навчиться бути друзями своїм дітям, наводьте приклади того, як їм слід поводитись в різних ситуаціях. Це допоможе вберегти ваших дітей від необдуманих вчинків.

 

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета