Наркотичні речовини виявили правоохоронці у водія з Харкова, чоловіка, який палив у забороненому місці та молодика який прогулювався містом.

23.02.2017


За останні два дні правоохоронці Покровської оперативної зони тричі виявляли та вилучали наркотичні речовини у громадян, які за їх збереження тепер відповідатимуть перед Законом. Всім трьом нарколюбителям загрожує до 3-років позбавлення волі.

Під час несення служби на блок - пості, співробітники поліції зупинили автомобіль «Таврія» для перевірки документів водія та салону автомобіля на предмет перевезення заборонених речей. Так в ході огляду, правоохоронці побачили, що до дзеркала заднього виду автівки примотаний невеличкий поліетиленовий пакет. Коли поліцейські запитали у водія що саме знаходиться у пакеті, той зізнався, що там «травичка». 34-річний чоловік розповів, що їхав до Покровська із Харкова по особистим справам, а так як він «іноді балується наркотиком», віз його із собою, аби вжити. Де правопорушник узяв наркотик – не зізнався.

В Покровську увагу правоохоронців привернув чоловік, який палив в забороненому місті – на подвір’ї місцевого училища. Підійшовши ближче, співробітники поліції попросили у правопорушника документи. Той, злякавшись, «видав» сам себе – дістав із карману своєї куртки паперовий пакетик із марихуаною та два медичних шприци, заповнених рідким наркотиком. Виявилось, що 37-річний чоловік раніше вже притягувався до відповідальності за зберігання наркотиків, але, думав що «на цей раз обійдеться».

А у Авдіївці в ході проведення відпрацювання, співробітники поліції помітили чоловіка, який побачивши, що в його бік ідуть правоохоронці, повернувся та пришвидшив крок у зворотному напрямку. Як виявилося, молодик не просто так намагався уникнути зустрічі із поліцейськими. В ході огляду його особистих речей, правоохоронці виявили в кармані штанів 28-річного місцевого мешканця одразу два поліетиленових пакунки із речовиною рослинного походження. Від пояснень чоловік відмовився, лише зазначив, що зберігав наркотик для себе і продавати не збирався.

В усіх випадках наркотичні речовини вилучені та направлені на експертизу.

У відношенні правопорушників відкриті кримінальні провадження за ч. 1 ст.309 «Незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення чи пересилання наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів без мети збуту» Кримінального кодексу України, яка передбачає покарання у вигляді позбавлення волі строком до трьох років.

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета