На північ області вирушив зведений загін поліції Донеччини

09.02.2017


Попередження диверсій та терактів, особливо тяжких кримінальних правопорушень, вилучення з незаконного обігу вибухонебезпечних предметів та затримання терористів – такі завдання поставив правоохоронцям начальник ГУНП в Донецькій області. Спецзаходи безпеки проходять згідно зі всеукраїнським профілактичним відпрацюванням, ініційованим керівництвом Нацполіції України.

Служба у прифронтових населених пунктах у складі зведеного загону – це вже «буденність» поліцейських Донеччини, які третій рік охороняють безпеку мирних мешканців в умовах проведення бойових дій. Особлива увага приділяються містечкам та селищам на лінії розмежування – саме там, де люди потерпають від жорсткості та цинічності терористів, які їх обстрілюють, а тому найбільше потребують допомоги та підтримки. Сьогодні правоохоронці продовжують нести службу в Авдіївці, Новолуганському, Очеретиному.

До складу цього зведеного загону увійшли співробітники карного розшуку, превентивної діяльності, сектору організації діяльності блокпостів та роти спеціального призначення ГУНП в Донецькій області.

Інструктаж поліцейських провів очільник поліції Донеччини генерал Аброськін. Він наголосив, що головна мета зведеного загону – попередження скоєння тяжких правопорушень, вилучення зброї та боєприпасів, які знаходяться у незаконному обігу, затримання осіб, які мають відношення до терористичної організації, недопущення здійснення на території Донецької області терористичних актів.

- Окрім того, ці поліцейські ще йдуть на посилення територіальним підрозділам, які несуть службу в Краматорську, Слов’янську, Бахмуті. Це серйозна підтримка тим правоохоронцям, які несуть службу як в Торецьку, так і по всій лінії розмежування аж до Авдіївки, - зазначив генерал.

Посилені заходи безпеки проходять у рамках всеукраїнського профілактичного відпрацювання, оголошеного за наказам керівництва Нацполіції України, та триватимуть до 28 лютого.

Відділ комунікації

поліції Донецької області

 

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета