В Мирнограді завдяки пильності громадян, поліцейські врятували від холоду безпритульну жінку та її малолітнього сина

08.02.2017


Біженці з Луганської області 34-річна жінка та її 6-річний син намагались знайти притулок в Мирнограді. Але посварившись із людьми, які їх приютили, вимушені були ночувати в теплотрасі, при цьому на вулиці температура повітря була -15 градусів. Їх вчасно помітив небайдужий місцевий мешканець, який і зателефонував в поліцію.

Сьогодні, близько третьої години ночі до Мирноградського відділення поліції Покровського ВП ГУНП в Донецькій області зателефонував чоловік, який розповів, що повертався додому з роботи повз теплотраси та почув скажений лай собак. Він вирішив піти на гавкіт і з'ясувати, що збентежило тварин. Підійшовши  ближче, чоловік побачив, що в середині теплотраси міцно спали жінка з дитиною. Чоловік одразу зателефонував у поліцію.

Правоохоронці негайно виїхали у зазначене місто. Як з’ясувалось, 34-річна жінка та її 6-річний син біженці з Луганської області. Два роки тому, їхнє село було окуповано бойовиками так званої «ЛНР».  ЇЇ чоловік вступив в лави «захисників народної республіки», а жінка прихопивши маленького синочка виїхала до Дніпропетровської області у пошуках миру та нового щастя. Ще одного свого 11-річного сина вона залишила з батьком на окупованій території.

 22 січня поточного року жінка з дитиною приїхали в Мирноград на запрошення свого нового приятеля. Але стосунки у пари не склались і вона вимушена була шукати притулок по різним родинам. 6 лютого, посварившись з господарями останньої квартири, жінка разом із сином оселились на теплотрасі.

У жінки, крім свідоцтва про народження дитини, інших документів не було.

Наразі хлопчик направлений до Мирноградської інфекційної лікарні для обстеження.

Інформацію про жінку та дитину правоохоронці повідомили у відповідні служби, які приймуть остаточне рішення.

 

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета