Правоохоронці опікуються багатодітними авдіївськими родинами

07.02.2017


Аби малеча та їх батьки в умовах війни  відчували підтримку та допомогу, правоохоронці постійно їх відвідують та допомагають. Так, сьогодні співробітники поліції відвідали дві місцеві багатодітні родини та привезли для них необхідні  продукти харчування.

Прифронтове місто, яке тиждень страждало від обстрілів бойовиків, повертається до нормального життя. І хоч, на околицях ще чути постріли, всі місцеві служби і організації відновили повноцінну роботу, діти пішли до дитячих садочків, учні сіли за шкільні парти, в будинки повернулось тепло і світло.

Зараз представники влади, поліції, Нацгвардії та інших служб та організацій вживають всіх можливих заходів аби забезпечити місцевих мешканців всім необхідним та допомогти вирішити їхні життєві проблеми. Правоохоронці насамперед допомагають особливо вразливим категоріям населення: літнім самотнім людям, багатодітним родинам, батькам-одинакам, що виховують маленьких дітей.

Так сьогодні співробітники поліції відвідали дві місцеві багатодітні родини та привези їм необхідні продукти харчування.

Першими правоохоронці відвідали сім’ю, яка мешкає по вулиці Героїв. 35-річна Олена разом із чоловіком виховує 4 дітей віком 15, 10, 4 років та 11 місяців. З початку бойових дій будинок, в якому мешкає багатодітна родина вже 6 раз потрапляв під обстріл. На щастя, цього року снаряди бойовиків оминули їхню оселю. Сьогодні 4-річна дівчинка вже пішла до дитячого садочка, а старші діти ще залишились вдома, бо їхня  школа знаходиться недалеко від промислової зони і їм ще страшно туди йти. Але, школярі старанно виконують вдома всі завдання, які їм завдають вчителі.

-Нам доводиться вже не перший рік жити в умовах війни.  Але ми ніколи не покидали свій будинок, ми завжди залишаємось в нашому рідному місті. За цей час правоохоронці стали нашими надійними помічниками, адже вони в скрутну хвилину завжди приходять нам на допомогу, підтримують нас, -  зазначила багатодітна мати.

В іншій родині, до якої завітали поліцейські, мешкають троє братів віком 9, 7 і 5 років. Вихованням хлопчиків займаються батько, дідусь та бабуся. Мати дітей, яка зовсім не приділяла уваги малечі, позбавлена батьківських прав. Правоохоронці дуже часті гості в цій родині, вони постійно цікавляться проблемами та надають допомогу. Ось і сьогодні хлопці раділи привезеним іграшкам та солодощам, і один поперед одного розповідали інспектору ювенальної превенції Авдіївського відділення поліції Анатолію Рабіну про свої успіхи у навчанні.

Співробітники поліції зазначили, що всі, хто потребує помочі завжди можуть розраховувати на допомогу і підтримку з боку правоохоронців. 

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета