Міністр МВС України Денис Монастирський вручив нагороди поліцейським Донеччини

25.04.2022


Керівництво міністерства внутрішніх справ України привітало зі святом та нагородило правоохоронців – захисників країни за самовіддану службу та порятунок життів мирного населення під час воєнного нападу росії.

Вчора, 24 квітня, район угруповання Об’єднаних сил відвідав міністр внутрішніх справ України Денис Монастирський та його заступник Анатолій Петренко.

Керівництво МВС України за участю начальника поліції Донеччини Руслана Осипенка та командувач угруповання Об’єднаних сил генерал-майор Едуард Москальов привітало зі світлим Христовим Воскресінням захисників України, які героїчно виконують бойові завдання на Донецькому і Луганському напрямках.

Денис Монастирський відзначив внесок поліцейських Донеччини, які щодня захищають та рятують мирне населення від обстрілів, документують воєнні злочини росії та викривають зрадників держави.

Міністр вручив правоохоронцям відзнаки МВС України «Вогнепальна зброя», нагрудні знаки «За безпеку народу» та «За відвагу в службі».

Наказом Голови Національної поліції України поліцейським Донеччини було присвоєно чергові спеціальні звання у порядку заохочення.

За відважність та бездоганне служіння українському народові військовослужбовці Сил оборони України, рятувальники, прикордонники отримали від Міністра внутрішніх справ відзнаки, дострокові звання, відомчі нагороди, цінні подарунки та медалі Православної церкви України «За жертовність і любов до України».

 

Відділ комунікації поліції

Донецької області

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Журнал