У воєнний час ювенальні поліцейські Покровська опікуються родинами, що опинились в складних життєвих обставинах

20.04.2022


Правоохоронці контролюють ситуацію в таких родинах та перебувають на постійному зв’язку з дорослими. Для надання таким сім’ям своєчасної допомоги поліцейські тісно взаємодіють із соціальними службами та органами влади. 

Наразі у Донецькій області триває евакуація населення, проте не всі мешканці залишають свої домівки. У такий нелегкий час поліцейські не лише підтримують правопорядок, а й допомагають тим, хто цього потребує. В зоні уваги ювенальних поліцейських  - родини з дітьми, що опинились у складних життєвих обставинах.

 «Під час візитів до таких родин ми приділяємо увагу саме профілактичній роботі. Так, ми не тільки перевіряємо ступінь турботи батьків про дітей та умови, в яких знаходяться неповнолітні в своїх домівках, а розповідаємо і дорослим, і діткам про нинішні загрози, роз’яснюємо елементарні правила, яких слід дотримуватись, щоб не наражати себе на небезпеку, закликаємо евакуюватися у більш безпечні населені пункти. Окрім того, передаємо і гуманітарну допомогу для потреб таких сімей», – розповів начальник ювенальної превенції Покровського РУП Дмитро Тимошенко.

Так, що нещодавно поліцейські Донеччини знайшли прихисток для чотирьох малолітніх дітей, яких покинула мати.

Поліція завжди поруч та готова допомагати. Разом до перемоги! Все буде Україна!

 

Покровське районне управління поліції

Донецької області

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Журнал