Оперативне зведення поліції Донеччини на 20 березня 2022 року

20.03.2022


За добу обстрілів росіян зазнали 6 населених пунктів. Зранку триває обстріл Авдіївки. Внаслідок обстрілів російських військ є загиблі та поранені цивільні мешканці, а також працівники поліції.

Упродовж минулої доби під вогнем окупантів перебували Маріуполь, с.Рубці, с.Семенівка, с. Новоселівка-2, с. Нетайлове, с. Орлівка.  Ворог розстрілював міста і села з авіації, реактивної та важкої артилерії.

Наразі відомо про пошкодження щонайменше 8 житлових будинків і об’єктів інфраструктури.

Надійшла інформація про удар по школі в Маріуполі, де ховалися від російських бомб близько 400 мешканців. Інформація щодо кількості постраждалих уточнюється.

Поліція відкрила кримінальні провадження за ст. 438 (порушення законів і звичаїв війни) та ст. 110 (посягання на територіальну цілісність і недоторканість України) Кримінального кодексу України.

Важливо!

Шановні громадяни, дотримуйтесь комендантської години, не виїжджайте самостійно неперевіреними маршрутами – ворог розстрілює цивільні авто.

Будьте обережні, в окупованих населених пунктах російські солдати займаються мародерством, відбирають майно у мирних мешканців.

Увага, не піднімайте невідомі предмети та не чіпайте нерозірвані снаряди. Викликайте піротехніків за телефоном 101.

Окупант масово розповсюджує фейки, тож довіряйте виключно офіційним джерелам інформації.

Поліція залишається на варті безпеки.

Відділ комунікації поліції

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Журнал