Ігор Клименко: застерігаю всіх від спроб використати зброю в злочинних цілях – лише проти окупантів – для захисту держави

11.03.2022


На цьому наголосив Голова Національної поліції у зв’язку із набуттям чинності Закону України «Про забезпечення участі цивільних осіб у захисті України» http://www.golos.com.ua/documents/z-2114-ix.pdf 

«Захищати рідну Україну - святий обов’язок кожного. І тепер кожен, хто має право та навички, може боротися проти російських окупантів зі зброєю в руках. Законотворці легалізували використання цивільними власної нагородної, спортивної (пістолети, револьвери, гвинтівки, гладкоствольні рушниці), мисливської зброї. Але виключно для відсічі збройної агресії проти України! Застерігаю всіх від спроб використати зброю в злочинних цілях. Лише проти окупантів - для захисту держави!», - наголосив Ігор Клименко.

Глава відомства також нагадав про спрощену процедуру отримання та використання зброї ветеранами та пенсіонерами органів внутрішніх справ, Нацполіції, НАБУ, Служби судової охорони, державної пожежної охорони, податкової міліції, БЕБ чи Державної кримінально-виконавчої служби, учасниками бойових дій тощо:

«Отримавши зброю, ці особи закріплюються за підрозділами поліції або тероборони та залучаються до виконання оборонних завдань і забезпечення правопорядку на вулицях населених пунктів. Усі дані щодо отримання зброї вносяться в Інформаційний портал Національної поліції України». 

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Журнал