В умовах воєнного стану поліцейські розкрили замах на вбивство літньої жінки

04.03.2022


Чоловік з дружиною, вступивши в змову, напали на 82-річну мешканку селища Сухі Яли. Поки зловмисник душив пенсіонерку, його спільниця заволоділа її грошима. Нападники скористалися безпорадністю жінки в час, коли потрібно оберігати один одного, а не йти на жорстокі злочини, вбиваючи та обкрадаючи сусідів. Поліція затримала фігурантів.

Дев’ятий день поліція, військові України, бійці територіальної оборони не шкодують власного життя, захищають країну від окупаційних російських військ. На жаль, в такий важкий для країни час є ті, хто хоче нажитися за рахунок одиноких беззахисних пенсіонерів, що й сталося у Покровському районі.

Сьогодні, як ніколи раніше, потрібно єднатися, допомагати, жаліти один одного. Вставати на захист рідної землі та піклуватися про майбутнє. Оберігаючи один одного, ми зламаємо плани Росії.

Закликаємо не повторювати злочин, який стався на території селища Сухі Яли. Наша сила в єдності.

Встановлено, що ввечері подружжя зайшло на подвір’я літньої жінки. 27-річний чоловік душив потерпілу руками та мотузкою, доки вона не втратила свідомість. У цей час 28-річна зловмисниця зайшла до будинку потерпілої та заволоділа грошима. З викраденими коштами нападники втекли з місця злочину.

Потерпіла вижила та звернулась до поліції. Поліцейські розшукали й затримали обох правопорушників у порядку статті 208 КПК.

Поліція вилучила у затриманих викрадені гроші.

Фігурантам повідомлено про підозру у скоєнні кримінальних правопорушень, передбачених  ч. 2 ст. 15, п. 12 ч. 2 ст. 115 «Замах на вбивство» та ч. 3 ст. 187 «Розбій» Кримінального кодексу України.

Покровське районне управління

поліції Донецької області

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Журнал