Евакуація з Волновахи: поліцейські допомогли врятувати близько 100 людей

03.03.2022


Евакуація триває третю добу. За цей час з Волновахи вже евакуйовано близько 800 мирних мешканців. Усі вони зараз у безпеці, їм надається медична та інша допомога.

Місто досі перебуває під вогнем російських окупантів. Співробітники поліції, рятувальники ДСНС, представники цивільно-військового співробітництва ЗСУ спільно з іншими силами безпеки та оборони максимально допомагають жителям покинути зону обстрілів.

Сьогодні правоохоронці евакуювали близько 100 людей. Переважно це жінки з дітьми,  найменшим – близько року. У момент, коли люди сідали до автобусів, ворог розпочав поблизу обстріл з «градів».

Дорогою поліцейські підібрали в селах ще дві родини, які благали про допомогу. Евакуйованих розмістили в містах, де немає обстрілів, про них піклуються місцева влада й волонтери,  біженців забезпечують продуктами та предметами першої необхідності.

У Волновасі розповсюджується ворожа пропаганда, тож поліцейські закликають вірити лише офіційним джерелам інформації, зберігати спокій та не піддавати себе небезпеці.

Поліція просить громадян не знімати та не викладати в соцмережі пересування гуманітарного, військового, поліцейського транспорту – це допоможе зберегти життя цивільного населення.

Відділ комунікації поліції

Донецької області

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Журнал