Поліцейські допомагають евакуювати жителів обстріляної окупантами Волновахи

28.02.2022


З міста вивозять жінок з дітьми, літніх людей, які були заблоковані через постійні обстріли російських військ і три доби провели під обстрілами, без їжі та води. Евакуацію організовано спільними зусиллями військових, поліції Донеччини та Донецької ВЦА. Загалом евакуюють мешканців трьох населених пунктів – Волновахи, Валер’янівки, Ольгинки.

Безпеку під час евакуації забезпечують спецпризначенці КОРД і роти особливого призначення поліції. Роботу на місці координує  начальник поліції Донецької області Руслан Осипенко.

На шляху до місця призначення ворог обстріляв колонну з «градів». Люди сховалися в укриттях, всі цілі.

За словами керівника Донецької ВЦА Павла Кириленка, евакуацію буде продовжено, як тільки вщухнуть обстріли. Наразі тривають переговори з міжнародними гуманітарними організаціями щодо організації «зеленого коридору» для вільної евакуації громадян і підвозу в місто продуктів і води.

За три доби у Волновасі окупантами вбито 15 цивільних мешканців, 20  - поранено. Проте точні дані невідомі, оскільки зруйновано багато будинків, під завалами можуть залишатися люди. Поліція працює над тим, щоб допомогти всім жителям.

Відділ комунікації поліції

Донецької області

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Журнал