Керівництво Покровського РУП обговорило з підприємцями міста питання додаткової безпеки

21.02.2022


Керівництво Покровського РУП провело робочу зустріч з представниками суб’єктів підприємницької діяльності Покровської міської об’єднаної територіальної громади. Основними темами обговорення стали такі питання як встановлення додаткових камер відеоспостереження на торгових об’єктах для забезпечення безпеки персоналу й відвідувачів та алгоритм дій керівників підприємств й установ у разі отримання повідомлень про мінування або виявленні вибухонебезпечних предметів.

Начальник відділу превенції Покровського РУП Сергій Дем’ян зауважив, що  завдяки встановленню камер відеоспостереження спостерігається позитивна тенденція щодо розкриття злочинів, а також проведення превентивних заходів щодо їх недопущення. Окрім цього відео з камер застосовується у якості доказів по справах.

«Збільшення кількості камер відеоспостереження на торгових об’єктах дозволить створити безпечне середовище для громадян. Так, наприклад,  якщо буде скоєне правопорушення, то зовнішність злочинця і завдані збитки надійно будуть зафіксовані на відео і це допоможи розкрити злочин по «гарячим слідами», - підкреслив Сергій Дем’ян.   Присутні  представники суб’єктів підприємницької діяльності Покровська пообіцяли розглянути питання встановлення додаткових камер відеоспостереження.

Під час зустрічі також було розглянуто порядок дій керівників підприємств та установ у разі отримання повідомлень про мінування або виявленні вибухонебезпечних предметів. Правоохоронці нагадали алгоритм дій у надзвичайних ситуаціях та роздали присутнім інформаційні пам’ятки.

Покровське районне управління поліції

Донецької області

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Журнал