У Покровському районі поліцейські протидіють вуличній рекламі наркотиків

25.11.2021


Аби зменшити поширення заборонених речовин серед містян, співробітники відділу реагування патрульної поліції Покровського РУП під час патрулювання постійно замальовують оголошення про продаж наркотиків у мережі інтернет.

Сьогодні наркодилери використовують вуличну пропаганду наркотиків, розписуючи стіні будинків та паркани електронними адресами магазинів з наркотичними та психотропними речовинами. Ділки залишать контактну інформацію, аби залучити до вживання наркотиків більше молоді. 

Аби завадити пропаганді та вберегти молодь від страшних наслідків, поліцейські відділу реагування патрульної поліції Покровська під час патрулювання міста ліквідують  такі оголошення. Найбільша увага приділялася тим місцям, де потік громадян найбільший.

Замальовування нарконаписів – один з методів протидії розповсюдження наркотиків. Із залученням сил комунальників, соціальних служб та громадськості, можливо боротися з рекламою наркотиків щоденно.

Окрім того, скориставшись чат-ботами «СтопНаркотик» https://t.me/StopDrugsBot та «ДійПротиНаркотиків» https://t.me/fightdrugs_bot у Telegram, громадяни можуть анонімно надати відому їм інформацію (текст, фото) про інтернет-наркокрамниці та допомогти у їх блокуванні, а також у викритті самих наркоторговців.

Покровське районне управління поліції

Донецької області

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Журнал