Ігор Клименко: «Безпека на кордоні з Білоруссю залежить від чіткого алгоритму взаємодії всіх підрозділів системи МВС»

25.11.2021


23 листопада, голова Нацполіції України Ігор Клименко провів координаційну нараду з керівниками правоохоронних органів Чернігівщини та проінспектував службу поліцейських поблизу державного кордону з Білоруссю.

У нараді взяли участь начальник поліції Чернігівської області Володимир Нідзельський, голова Чернігівської ОДА В’ячеслав Чаус, представники ДСНС, Державної міграційної служби, Національної гвардії, прикордонної служби та органів місцевого самоврядування.

– Такі зустрічі ми проводимо у всіх областях, що межують з Республікою Білорусь. Передусім, ми маємо бути впевнені, що наш кордон захищений, а громадяни – в безпеці. Великі сили правоохоронних відомств кинуті на охорону державного кордону в той час, коли кілька тисяч мігрантів знаходяться в Білорусі. Ми розглядаємо різні варіанти розвитку подій на кордоні та відпрацьовуємо відповідні сценарії, – сказав Ігор Клименко.

Учасники наради напрацювали алгоритм спільних дій у разі ускладнення ситуації на кордоні. Ігор Клименко наголосив на важливості комунікації між правоохоронцями та населенням у прикордонних населених пунктах.

– Найближчим часом ми будемо проводити практичні навчання та переміщення особового складу прикордонної служби, Нацгвардії та Нацполіції. Ці заходи необхідні для забезпечення правопорядку на кордоні та безпеки громадян. Передусім ми маємо заспокоїти людей, роз’яснити їм ситуацію та налагодити тісну комунікацію, – наголосив Ігор Клименко.

Начальник поліції Чернігівщини Володимир Нідзельський запевнив, що поліція постійно перебуває на зв’язку з головами та старостами прикордонних громад. Також керівник поліції області доповів, що правоохоронці обстежують прикордонні населені пункти та проводять роз’яснювальну роботу з місцевими мешканцями.

Після проведення наради голова Нацполіції України проінспектував несення служби спільними патрулями поліцейських та прикордонників на пункті пропуску «Нові Яриловичі».

Сектор комунікації

поліції Чернігівської області

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Журнал