Поліцейські Покровська здійснюють перевірки щодо дотримання карантинних норм

24.11.2021


З початку «червоної зони» правоохоронці Покровського РУП спільно з іншими службами проводять перевірки щодо дотримання карантинних обмежень. У результаті було виявлено 136 порушень карантину.

У Покровську з початку введення "червоного" рівня епідемічної небезпеки рейдові групи в складі співробітників поліції, Держпродспоживслужби, органів місцевого самоврядування  та муніціпальної служби регулярно проводять заходи щодо протидії розповсюдженню коронавірусної інфекції.

Під час перевірки суб’єктів господарювання у першу чергу, звертається увага на наявність у працівників засобів індивідуального захисту та постійне їх використання у ході роботи, а також кількість покупців у приміщеннях, пасажирів у громадському транспорті та дотримання ними встановлених правил у зв’язку з карантином.Також правоохоронці перевіряють наявність сертифікатів чи негативних тестів ПЛР у суб’єктів господарської діяльності та у найманих працівників, робота яких підпадає під карантинні обмеження.

За даний період поліцейські Покровська склали 49 адміністративних протоколів за ч. 1 ст. 44-3 КУпАП відносно суб’єктів господарювання, які працювали всупереч закону.  Крім того, винесено 87 постанов згідно з ч. 2 ст. 44-3 КУпАП відносно осіб, які перебували у громадських будинках, спорудах, громадському транспорті під час дії карантину без вдягнутих засобів індивідуального захисту, що закривають ніс та рот.

Поліція закликає громадян бути свідомими та відповідально поставитися до виконання діючих протиепідемічних заходів.

Покровське районне управління поліції

Донецької області

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Журнал