Поліцейські Добропілля встановлюють шахрая, який ошукав пенсіонерку

11.11.2021


Зловмисники знову використали відому шахрайську схему «ваш родич в біді». Мешканка Білозерського, повіривши незнайомому телефонному співрозмовнику, передала на «порятунок» сина 20 тисяч гривень.   За даним фактом поліція відкрила кримінальне провадження.

77-річна потерпіла розповіла, що їй зателефонував нібито її син, у всякому разі так жінці здалося. «Родич» повідомив, що він скоїв автопригоду, у якій постраждав чоловік. Співрозмовник додав, що для уникнення відповідальності  та на лікування потерпілого терміново потрібні гроші, а саме 20 тисяч гривень. Бажаючи допомогти рідній людині, пенсіонерка вирушила до термінала та перерахувала кошти на вказаний рахунок. Згодом жінка з’ясувала, що спілкувалась не з сином, а з шахраєм та звернулась до поліції.

За даним фактом правоохоронці відкрили кримінальне провадження за ознаками ст. 190 «Шахрайство» Кримінального кодексу України та ведуть пошуки зловмисників.

Працівники поліції вкотре радять громадянам не довіряти невідомим телефонним співрозмовникам, ким би вони не називалися. Обов’язково перевіряйте отриману інформацію. А у разі будь-яких сумніві одразу телефонуйте до поліції.

Покровське районне управління поліції

Донецької області

 

 

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Журнал