Поліція Донеччини здійснює контроль за дотриманням карантинних обмежень

22.10.2021


Про це повідомило керівництво поліції Донеччини сьогодні, 21 жовтня, під час спільного брифінгу з представниками Донецької обласної державної адміністрації у Краматорську щодо ситуації з коронавірусом у регіоні.

Участь у брифінгу з питань запобігання розповсюдженню коронавірусної інфекції на території Донецької області взяли начальник Краматорського районного управління поліції Станислав Загурський, заступник начальника управління превентивної діяльності ГУНП в Донецькій області Павло Тарасов.

Керівник поліції Краматорська зазначив, що поліцейські територіальних підрозділів області спільно з представниками Держпродспоживслужби здійснюють перевірку суб'єктів господарювання (розважальні заклади, нічні клуби, кафе, ресторани та інших місць дозвілля) у посиленому режимі.

Щоденно з 18 жовтня до вказаних заходів залучалося 32 мобільні рейдові групи. Під час заходів групи перевірили 1607 суб’єктів господарювання та винесли 150 постанов за ст. 44-3 КУпАП.

Поліцейські зазначили, що відповідальність за дотримання карантинних норм несуть власники суб’єктів господарювання та відповідно вони здійснюватимуть контроль наявності сертифіката, що підтверджує вакцинацію від COVID-19 чи ПЦР-теста.

Загалом від початку карантину складено 3 341 адміністративний матеріал за ч. 1 ст. 44-3 КУпАП (порушення правил щодо карантину людей). За минулу добу – 2.

Також складено 19 528 адміністративних матеріалів за ч. 2 ст. 44-3 КУпАП (перебування в громадських будинках, спорудах, громадському транспорті під час дії карантину без вдягнутих засобів індивідуального захисту). За минулу добу - 52 постанови.

Павло Тарасов нагадав, що від сьогодні, 21 жовтня, для поїздок у міжрегіональному громадському транспорті потрібно буде використовувати документ про щеплення проти COVID-19 або негативний ПЦР-тест.

Заступник обласного управління превентивної діяльності закликав дотримуватися маскового режиму, соціальної дистанції та використовувати дезінфікуючи засоби.

Відділ комунікації поліції

Донецької області

 

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Журнал